AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini bağırmak

Kahve falında birini bağırmak

Kahve falında birini bağırmak işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, işlerin de hafifleyeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birini bağırmak gördüyseniz:

  • Demoralize olmak yerine, keyfini çıkartacağınız taraflara yönelmelisiniz.

Kahve falında sinirlenip bağırmak zararların telafi edileceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine tabir olunur.

Kahve falında erkek çocuğa bağırmak huzur ve kazanç getireceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına yorulur.

Kahve falında düşmana bağırmak itibarını geri kazanacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine delalettir.

Kahve falında birilerine bağırmak eğer fal sahibi kadınsa da çok anaç olacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında tartışmak bağırmak kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına yorulur.

Kahve falında oğluna bağırmak karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı delalettir.

Kahve falında öfkelenip bağırmak rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına inanılır.

Kahve falında başkasının bağırdığını görmek sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir