Kahve falında birine yeşil üzüm vermek

Kahve falında birine yeşil üzüm vermek her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına işaret eder.

Kahve falında birine yeşil üzüm vermek gördüyseniz:

  • Bazı kişileri bazı konularda bilgilendirmek, uyarmak ya da tavsiyelerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında asmada yeşil üzüm görmek çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, bilgi sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında yeşil üzüm yediğini görmek kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında yeşil yaş üzüm yemek malını ve canını riske edeceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında çekirdeksiz yeşil üzüm görmek çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, talihin yüzlerine güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil salkım üzüm görmek toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil üzüm satın almak küçük ise kazancınızın daha az olacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil kuru üzüm görmek maddi açıdan zarar edileceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil salkım üzüm yemek çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir