AnaSayfa / Genel / Kahve falında birine altın kolye almak

Kahve falında birine altın kolye almak

Kahve falında birine altın kolye almak uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, mal mülk sahibi olunacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına alamet eder.

Kahve falında birine altın kolye almak gördüyseniz:

  • Kişisel gelişiminize önem vermeniz karşılıksız kalmayacak.

Kahve falında altından kolye görmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında altın kolye düşürmek durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine işarettir.

Kahve falında altın kırık kolye görmek çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında taşlı altın kolye görmek yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında altın kolye çıkarmak gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına işarettir.

Kahve falında altın bilezik ve kolye takmak kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birine altın kolye vermek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında altın kolye aldığını görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir