AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinden bileklik hediye almak

Kahve falında birinden bileklik hediye almak

Kahve falında birinden bileklik hediye almak zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, masabaşı bir işe girileceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına delalettir.

Kahve falında birinden bileklik hediye almak gördüyseniz:

  • Bazı girişimleriniz ya da iş birlikleriniz diğerinden daha karlı olabilir.

Kahve falında altın bileklik hediye etmek cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine delalet eder.

Kahve falında hediye bileklik almak yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinden bileklik hediye almak durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine tabir olunur.

Kahve falında gümüş bileklik hediye almak kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına işaret eder.

Kahve falında bileklik hediye edildiğini görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bileklik hediye etmek mutluluk ve huzur bulacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına delalet eder.

Kahve falında bilekliğin koptuğunu görmek pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı bileklik görmek hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir