AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir sürü gelin damat görmek

Kahve falında bir sürü gelin damat görmek

Kahve falında bir sürü gelin damat görmek çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine yorulur.

Kahve falında bir sürü gelin damat gördüyseniz:

  • Sürekli yarınınızı düşünerek hareket ediyorsunuz.

Kahve falında bir sürü gelin ve damat görmek hata yapılacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir sürü gelin damat görmek insanlarla arasının açılacağına, işlerini büyüteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında toplu gelin ve damat görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Kahve falında birçok gelin damat görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çirkin gelin damat görmek özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gelin damat düğün görmek mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine rivayet eder.

Kahve falında gelin ve damadın öldüğünü görmek iş yaşantısında hırslanacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kahve falında gelin damat görmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir