Kahve falında bir şeyler dağıtmak

Kahve falında bir şeyler dağıtmak fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir şeyler dağıtmak gördüyseniz:

  • Yeni düzenlemeler, iş birlikleri veya ilişkiler söz konusu olabilir.

Kahve falında bir şeyler dağıtmak uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında birşey dağıtmak büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, sağlık ve şifa bulacağına tabir olunur.

Kahve falında ekmek yapmak ve dağıtmak uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, isabetli adımlar atılacağına alamet eder.

Kahve falında dolar dağıtmak elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine işarettir.

Kahve falında şifa dağıtmak işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çorba pişirip dağıtmak sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tulumba tatlısı dağıtmak suç işleyeceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında katmer dağıtmak tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir