Kahve falında bir kıza saldırmak

Kahve falında bir kıza saldırmak doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, elinize toplu miktarda para geçeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına rivayet eder.

Kahve falında bir kıza saldırmak gördüyseniz:

  • Gerçekçi olmayan sözler veren kişilere dikkat edin.

Kahve falında bir kıza saldırmak düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin kendine saldırdığını görmek maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına yorulur.

Kahve falında ayı saldırdığını görmek sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, mirasa yorulmaktadır.

Kahve falında köpek balığının saldırdığını görmek yaşanan tartışmaların sona ereceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine işarettir.

Kahve falında anneye saldırmak aile bireylerinin çok üzüleceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında insana saldırmak hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saldırmak görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine tabir olunur.

Kahve falında aslanın saldırdığını görmek faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir