Kahve falında bir erkekle sarılıp öpüşmek

Kahve falında bir erkekle sarılıp öpüşmek girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, isteklerin yerine geleceğine, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında bir erkekle sarılıp öpüşmek gördüyseniz:

  • Gergin ortamların yaratacağı stres yüzünden ruhsal hayatınız oldukça dalgalanacak.

Kahve falında yabancı erkekle sarılmak rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine rivayet eder.

Kahve falında erkek çocuğa sarıldığını görmek geçim derdinin kalmayacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine delalettir.

Kahve falında erkek arkadaşının sarıldığını görmek şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında başka bir erkeğe sarılmak bazı tartışmaların ortasında kalacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir erkeğe sarılmak kolay ve zevkli hale geleceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında başka bir erkekle sarılmak bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir erkek çocuğa sarılmak isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına delalettir.

Kahve falında erkeğin saçını sarı görmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top