Kahve falında bir erkekle elele yürümek

Kahve falında bir erkekle elele yürümek daha başarılı ve kazançlı olacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, kısmetlerin çoğalacağına, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında bir erkekle elele yürümek gördüyseniz:

  • Kimseninin klavyesi değilsiniz, kendi başınıza ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında bir erkekle elele yürümek hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağını ve dünyadaki her zevkten tadılacağını, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğini müjdelediği gibi, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinle elele yürümek ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına inanılır.

Kahve falında biriyle elele yürümek hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, tövbelerin kabul olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle elele yürümek borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, çok doğru bir yol tutulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kızla elele yürümek bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında bir erkekle elele tutuştuğunu görmek sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine işaret eder.

Kahve falında sevgiliyle elele tutuştuğunu görmek sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyi başkasıyla elele görmek işlerini boşvereceğine, belalardan korunacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top