Kahve falında bir erkek görmek

Kahve falında bir erkek görmek üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, makam edineceğine, itibar kazanacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, bazı ortak işlere gireceğine, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına alamet eder.

Kahve falında bir erkek gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınız kanalıyla yeni gelirler elde etmenin yolları bulunabilir.

Kahve falında erkek kardeşiyle evlenmek ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sağlam bir kariyer edineceğine inanılır.

Kahve falında erkek bacağı görmek zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında erkek bebeğini yıkamak aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hoşlandığın erkekle el ele tutuşmak eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına inanılır.

Kahve falında bir genç erkek görmek güzel huylarının değişeceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boyu uzun erkek görmek hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir erkekle sohbet etmek böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin üzerine işediğini görmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir