Kahve falında bir bebeğe sarılmak

Kahve falında bir bebeğe sarılmak az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir bebeğe sarılmak gördüyseniz:

  • Sizden farklı kültürlerden gelen kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

Kahve falında sarı bebek yeleği görmek sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında mavi battaniyeye sarılı bebek görmek rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına delalet eder.

Kahve falında bir bebeğe sarılmak anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kundağa sarılı bebek görmek ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında sarı bebek elbisesi görmek mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek bebeğin sarıldığını görmek ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, umutların yıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı saçlı mavi gözlü erkek bebek görmek zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı bebek battaniyesi görmek kafasını toparlayacağına, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir