AnaSayfa / Genel / Kahve falında bıçak yıkamak

Kahve falında bıçak yıkamak

Kahve falında bıçak yıkamak yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, herkesin rahat edeceğine, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bıçak yıkamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız yaşam tarzınızda olumlu değişikliklere sebep olabilir.

Kahve falında bıçak yıkadığını görmek hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, güzellik ve hayır geleceğine işarettir.

Kahve falında bıçak yıkamak eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, eline geçen paraları tutamayacağına işaret eder.

Kahve falında çatal kaşık bıçak yıkamak hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında bıçakla birinin yaralandığını görmek maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine işaret eder.

Kahve falında eski bıçak görmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinden bıçak almak çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında erkek kardeşinin bıçaklandığını görmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sırtından bıçaklanmış birini görmek çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.