AnaSayfa / Genel / Kahve falında bi erkekle yatakta yatmak

Kahve falında bi erkekle yatakta yatmak

Kahve falında bi erkekle yatakta yatmak uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, bol kazanç elde edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine delalettir.

Kahve falında bi erkekle yatakta yatmak gördüyseniz:

  • İşiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir.

Kahve falında bir erkekle yatakta yatmak hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkekle aynı yatakta yatmak makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına inanılır.

Kahve falında yatakta erkekle yatmak kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine işaret eder.

Kahve falında yatakta bir erkekle yatmak kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, hasta ise bakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkekle yatakta yatmak ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, yüzünün hep güleceğine rivayet eder.

Kahve falında bir erkekle aynı yatakta yatmak kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin falı kapatan kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında bi erkekle yatakta yatmak elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine işarettir.

Kahve falında yabancı bir erkekle yatakta yatmak sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.