AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz ve siyah tavşan görmek

Kahve falında beyaz ve siyah tavşan görmek

Kahve falında beyaz ve siyah tavşan görmek barış ve sevgi içinde olacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz ve siyah tavşan gördüyseniz:

  • Sizinle aynı durumda kişileri düşünerek provokasyonlara gelmeyebilirsiniz.

Kahve falında siyah beyaz tavşan görmek acıların ve gözyaşının dineceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz ve siyah tavşan görmek düzenli bir işe kavuşulacağına, helal rızıklara kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında siyah ve beyaz tavşan görmek onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evde siyah tavşan görmek atılım yapacağına, ileriye gideceğine, çok mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında siyah tavşan yavrusu görmek uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine alamet eder.

Kahve falında siyah tavşan sevmek aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük siyah tavşan görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine işarettir.

Kahve falında yavru siyah tavşan görmek bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, kısmetinin ve bahtının kapanacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.