AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz ve sarı elbise giymek

Kahve falında beyaz ve sarı elbise giymek

Kahve falında beyaz ve sarı elbise giymek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz ve sarı elbise giymek gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde duygusaldan ziyade fiziksel açıdan şanslısınız.

Kahve falında sarı beyaz elbise giymek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına yorulur.

Kahve falında beyaz ve sarı elbise giymek mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına yorulur.

Kahve falında sarı pullu elbise giymek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında sarı renkli elbise giymek sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı takım elbise giymek içinden çıkılmaz bir hal alacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşının sarı elbise giydiğini görmek sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sarı renk elbise giymek çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Kahve falında sarı yeşil elbise giymek birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, mal ve varlık sahibi olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir