AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz göz görmek

Kahve falında beyaz göz görmek

Kahve falında beyaz göz görmek çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, verdiği emeklerin heba olacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine inanılır.

Kahve falında beyaz göz gördüyseniz:

  • Mevcut ilişkilerinizden bazılarının düzeltilmesinde veya daha hoş hale getirilmesinde karizmanızın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında beyaz göz farı görmek sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, maddi sorumluluklarının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü beyaz tenli bebek görmek yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına yorulur.

Kahve falında gözünü beyaz görmek iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına inanılır.

Kahve falında beyaz göz kalemi sürmek uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi gözlü beyaz köpek görmek kendisini işine veremeyeceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine yorulur.

Kahve falında beyaz gözlü köpek görmek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına alamet eder.

Kahve falında gözün beyazını görmek mal mülk sahibi olunacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz renkli mavi gözlü kedi görmek yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine, kazancının azalmayacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir