Kahve falında bebek susturmak

Kahve falında bebek susturmak ibadetlerini de aksatmayacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, ısrarcı şekilde yoluna devam eden fal sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebek susturmak gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde aşırı özverili tutumlarda olmaya eğilimlisiniz.

Kahve falında bebeğe su vermek başarılı olacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebeğe su içirmek sağlık sorunlarının başgöstereceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bebeğin suya düştüğünü görmek duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına işarettir.

Kahve falında suya düşen bebek görmek sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında ağlayan bebeği susturmak çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, rakiplerine karşı güç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebeğini suya düşürmek ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında yeni doğmuş bebeğe su içirmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında bir bebeğe su içmek yeni maddi kapıların size açılacağın, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top