AnaSayfa / Genel / Kahve falında bayan komşu görmek

Kahve falında bayan komşu görmek

Kahve falında bayan komşu görmek sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, işlerin düzene gireceğine, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, geleceğinin de çok parlak olacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bayan komşu gördüyseniz:

  • Problemli bir durum kendi kendine iyileşebilir.

Kahve falında bayan komşu görmek sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir bayanla kucaklaşmak mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına inanılır.

Kahve falında bayan tarafından öpülmek arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bayan arkadaşlarını görmek başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş bir bayanı görmek artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, hem geleceğinin güzel olacağına işaret eder.

Kahve falında tanıdık bayan görmek işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında bayanla ilişkiye girdiğini görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında bir bayanı görmek yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir