AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının kakasını temizlemek

Kahve falında başkasının kakasını temizlemek

Kahve falında başkasının kakasını temizlemek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasının kakasını temizlemek gördüyseniz:

  • Özel kararlar almadan önce iyi düşünmeniz gerekiyor.

Kahve falında bebeğinin kakasını temizlemek bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine delalet eder.

Kahve falında yaptığı kakayı temizlemek deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına delalettir.

Kahve falında başkasının kakasını temizlemek huzur içinde yaşayacağına, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendi kakanı temizlemek gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaka yapıp temizlemek sorunların tarihe karışacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çocuğunun kakasını temizlemek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına işarettir.

Kahve falında kakasını temizlemek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Kahve falında kakayı temizlemek elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, çok uğraş vereceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir