AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının diş yaptırdığını görmek

Kahve falında başkasının diş yaptırdığını görmek

Kahve falında başkasının diş yaptırdığını görmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine delalettir.

Kahve falında başkasının diş yaptırdığını gördüyseniz:

  • Bazı jestleriniz veya sürprizleriniz sevdiğiniz kişileri mutlu edebilir.

Kahve falında ağzına diş takmak yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, maddi açıdan rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında diş çürüğünü temizlemek zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında bebeğin diş çıkarmasını görmek işinize ve hanenize bereket geleceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında bitmiş diş macunu görmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında dişlerinin eridiğini görmek çaresiz durumlarda kalacağına, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dişleri yutmak yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında üst diş çektirmek mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine yorulur.

Kahve falında diş macunu fırçası görmek bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir