AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının çiğ et yediğini görmek

Kahve falında başkasının çiğ et yediğini görmek

Kahve falında başkasının çiğ et yediğini görmek çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına, üzüntüden sonra ferahlamaya, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulur.

Kahve falında başkasının çiğ et yediğini gördüyseniz:

  • Daha da önemlisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için istekli olabilirler.

Kahve falında çiğ eti başkasının yediğini görmek fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında çiğ et yedirmek çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Kahve falında başka birinin çiğ et yediğini görmek çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine rivayet eder.

Kahve falında çiğ et yediğini görmek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin çiğ et yediğini görmek verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına delalettir.

Kahve falında çiğ tavuk eti yediğini görmek fal sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, bir sebeple hem çok şaşıracağına delalet eder.

Kahve falında başkasının çiğ et yediğini görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının çiğ yumurta yediğini görmek ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir