AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasını araba aldığını görmek

Kahve falında başkasını araba aldığını görmek

Kahve falında başkasını araba aldığını görmek kazanç ve kar getireceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasını araba aldığını gördüyseniz:

  • Harekete geçerek yüklerin veya baskıların sizi yıldıramayacağını herkese gösterebilirsiniz.

Kahve falında arkadaşını araba aldığını görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, bir sebeple fal sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine işaret eder.

Kahve falında eşinin araba aldığını görmek boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına işarettir.

Kahve falında yakınının araba aldığını görmek sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının yeni araba aldığını görmek askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında birinin yeni araba aldığını görmek dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine alamet eder.

Kahve falında kardeşinin araba aldığını görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine tabir olunur.

Kahve falında birinin araba aldığını görmek dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize yorulmaktadır.

Kahve falında başka birinin araba aldığını görmek rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.