AnaSayfa / Genel / Kahve falında başka bir erkek görmek

Kahve falında başka bir erkek görmek

Kahve falında başka bir erkek görmek toplum içindeki yerin değerleneceğine, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, hayırlı haberler getireceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, yüzünün güleceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine işarettir.

Kahve falında başka bir erkek gördüyseniz:

  • Doğru şekilde plan yapmalısınız.

Kahve falında başka bir erkekle konuşmak insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başka bir erkekle öpüşmek eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, huzursuzluk yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında başka bir erkeğe aşık olmak yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına delalet etmektedir.

Kahve falında başka birinin erkek bebek doğurduğunu görmek yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başka bir erkekle evli olduğunu görmek bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında evliyken başka bir erkekle evlenmek oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına yorulur.

Kahve falında hoşlandığın erkeği başka kızla görmek fakirlikten kurtulacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başka bir erkekle öpüştüğünü görmek gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir