Kahve falında balığın büyüdüğünü görmek

Kahve falında balığın büyüdüğünü görmek işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, herkesin takdirinin toplanacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balığın büyüdüğünü gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenirseniz, sevdiğiniz bir kişiyi mutlu etmenin yollarını bulabilirsiniz.

Kahve falında balıkların büyüdüğünü görmek para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, çok hayırlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında balığın büyüdüğünü görmek aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında kendi çocuğunun büyüdüğünü görmek bereketli ve hayırlı olacağına, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında erkek bebek büyütmek bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında göz bebeklerinin büyüdüğünü görmek kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Kahve falında bir bebeğin büyüdüğünü görmek hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dükkanın büyüdüğünü görmek insanlar tarafından tanınan biri olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine işarettir.

Kahve falında dükkan büyütmek gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top