Kahve falında ayva ve portakal görmek

Kahve falında ayva ve portakal görmek yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına inanılır.

Kahve falında ayva ve portakal gördüyseniz:

  • Bir taraftan olumlu bir taraftan da ani tepki vermeye hazır ruh halinde olabilirsiniz.

Kahve falında portakal ayva görmek umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına rivayet eder.

Kahve falında ayva ve portakal görmek üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, huzurunun bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayva ağacı ve ayva görmek bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayva armut görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayva pişirmek helal kazanç elde edileceğine, her işinde hayırla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında bir sürü ayva görmek alınan borçların geri ödenemeyeceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayva ağacından ayva yemek anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sulu ayva yemek oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top