AnaSayfa / Genel / Kahve falında aynada göz görmek

Kahve falında aynada göz görmek

Kahve falında aynada göz görmek doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, fal sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, para pul sahibi olacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, üzüntülerin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında aynada göz gördüyseniz:

  • Sağlığınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konuları geciktirmeden ele almanızda fayda var.

Kahve falında aynada gözlerini görmek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına delalet eder.

Kahve falında aynada göz görmek hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, yeni iş teklifleri alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında aynada gözüne bakmak işlerin çığırından çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine işarettir.

Kahve falında aynada gözlerine bakmak ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında aynada kendi gözünü görmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına inanılır.

Kahve falında aynada saçını görmek en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına delalet eder.

Kahve falında aynaya bakıp kendini görememek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, gitmediği yerlere gideceğine yorulur.

Kahve falında gelinlikle aynaya bakmak sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir