AnaSayfa / Genel / Kahve falında ateş üstünden atlamak

Kahve falında ateş üstünden atlamak

Kahve falında ateş üstünden atlamak nefsine yenileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ateş üstünden atlamak gördüyseniz:

  • Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek veya hayatınızın bazı alanlarını düzenleyebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz.

Kahve falında ateş üstünden atlamak sorunlarını gidereceğine, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında ateş üzerinden atlamak mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, terslik yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında binanın üstünden atlamak can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında yılanların üstünden atlamak daha kötü günler yaşayacağına, yeni kısmetlere nail olacağına işarettir.

Kahve falında üstünden atlamak hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına yorulur.

Kahve falında insanların üstünden atlamak ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya delalettir.

Kahve falında yılanın üstünden atlamak şans ve kısmet elde edeceğine, gelirinin eksileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ateşin üstünden atlamak alım gücünü yitireceğine, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir