Kahve falında at ve su görmek

Kahve falında at ve su görmek uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, fal sahibinin her zaman en iyisi olacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalet eder.

Kahve falında at ve su gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden kişilerle yeni aşklar söz konusu olabilir.

Kahve falında su içinde at görmek emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında suya taş attığını görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bu sayede olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında suya atlayıp yüzmek uzun süre kendini toparlayamayacağına, küskünlük yaşanacağına yorulur.

Kahve falında at ve su görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine yorulur.

Kahve falında suyun içinde at görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, lüks, konfor içinde olacağına delalet eder.

Kahve falında atın suya düştüğünü görmek yeni duygular tadacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında atlara su vermek hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, variyet sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suya atlayan birini görmek sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top