AnaSayfa / Genel / Kahve falında at ve deve görmek

Kahve falında at ve deve görmek

Kahve falında at ve deve görmek eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında at ve deve gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler.

Kahve falında deve at görmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında deveye hendek atlatmak takdir edileceği işler yapacağına, dolayısıyla geleceğine değer katacağına delalet etmektedir.

Kahve falında at ve deve görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına inanılır.

Kahve falında at deve görmek ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına işaret eder.

Kahve falında deve ve at görmek çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına delalet eder.

Kahve falında deveye binmiş birini görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında kanatlı deve görmek cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına işaret eder.

Kahve falında deveyle denize girmek ömrünün uzun olacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir