AnaSayfa / Genel / Kahve falında aslan kaplan ayı görmek

Kahve falında aslan kaplan ayı görmek

Kahve falında aslan kaplan ayı görmek kendisini üzen konuların kapanacağına, rakipleri mağlup edeceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında aslan kaplan ayı gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde sürtüşmeler görülebilir ya da ailevi sorunlarınız olabilir.

Kahve falında aslan kaplan ayı görmek hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaplan ve ayı görmek hastalıkların da kalıcı olmayacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayı ve kaplan görmek Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, çok yıpranacağına delalet eder.

Kahve falında kaplan aslan görmek kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, büyük kazanç sağlanacağına inanılır.

Kahve falında aslan ve kaplan yavrusu görmek elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına delalet eder.

Kahve falında aslan kaplan görmek dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında aslan yada kaplan görmek hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında evde aslan kaplan görmek başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir