AnaSayfa / Genel / Kahve falında asker tülbenti görmek

Kahve falında asker tülbenti görmek

Kahve falında asker tülbenti görmek sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, strese gireceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında asker tülbenti gördüyseniz:

  • Gittiğiniz davetlerde abur cubur yiyerek aşırı gıda almaktan kaçının.

Kahve falında asker tülbenti görmek çok büyük sevinçler yaşayacağına, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine inanılır.

Kahve falında sarı tülbent görmek endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında tülbent hediye etmek istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına işarettir.

Kahve falında ölüden tülbent almak belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine yorulur.

Kahve falında birinden tülbent almak çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kirmizi tülbent görmek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına işarettir.

Kahve falında namaz tülbenti görmek sağlığın bozulma noktasına geleceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında pullu tülbent görmek maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.