AnaSayfa / Genel / Kahve falında aş yemek

Kahve falında aş yemek

Kahve falında aş yemek hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, sorunlarının sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, maddi sıkıntıların biteceğine delalettir.

Kahve falında aş yemek gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz imajınızı etkileyebilir.

Kahve falında aş yemek geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında aş evi görmek kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında pişmiş aşa su katmak çalıştığı yerde amir olacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına inanılır.

Kahve falında aşeren birini görmek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine delalet eder.

Kahve falında aşi vurulmak maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına işaret eder.

Kahve falında aşik olduğun adami görmek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında aş aşılamak önemli atılımlar yapacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında engelleri aştığını görmek özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir