AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşını yanarak görmek

Kahve falında arkadaşını yanarak görmek

Kahve falında arkadaşını yanarak görmek elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, görme ve alma şansına sahip olacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşını yanarak gördüyseniz:

  • Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz.

Kahve falında yanan arkadaş görmek musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşını yanarak görmek konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sınıf arkadaşıyla yan yana oturmak yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşı yanarken görmek dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, makam sahibi olacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının yanarak öldüğünü görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşını yanarken görmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, maddi ve manevi olarak destek olacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine inanılır.

Kahve falında yanan çatı görmek attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına alamet eder.

Kahve falında işyerini yanarken görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, kendi çok iyi hissedeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir