AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşını sevinçli görmek

Kahve falında arkadaşını sevinçli görmek

Kahve falında arkadaşını sevinçli görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına, sevilen bir kişi olunacağına, fal sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşını sevinçli gördüyseniz:

  • Sizi rekabet ortamına sokmak isteyen kişiler var.

Kahve falında arkadaşını sevinçli görmek neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine işarettir.

Kahve falında sevinçli kalabalık görmek sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevinçten uçmak eşit davranılacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına delalet eder.

Kahve falında sevinç çığlığı atmak duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına rivayet eder.

Kahve falında ölüyü sevinçli görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına işarettir.

Kahve falında sevinçten sarılmak başarılı bir kariyere sahip olunacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine delalettir.

Kahve falında çok sevinçli olmak onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına delalettir.

Kahve falında birinin sevinçten ağladığını görmek kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.