AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşını bulamamak

Kahve falında arkadaşını bulamamak

Kahve falında arkadaşını bulamamak dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, düşmanlarımızı alt etmeye, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine, sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşını bulamamak gördüyseniz:

  • Birlikte yaşadığınız bir kişiyle yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz problemler huzurunuzu kaçırabilir.

Kahve falında arkadaşını bulamamak derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşlarını bulamamak mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine delalettir.

Kahve falında park edilen arabayı bulamamak ekmeksiz ve parasız kalacağına, çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arabayı park ettiği yerde bulamamak işlerin düzene gireceğine, büyük başarılara imza atacağına inanılır.

Kahve falında çamura bulanmış ayakkabı görmek maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hastalık bulaştırmak maddi zararının giderileceğine, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi arayıp bulamamak işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına işarettir.

Kahve falında mezar bulamamak istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir