Kahve falında arıların soktuğunu görmek

Kahve falında arıların soktuğunu görmek yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kurulu düzeninin olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arıların soktuğunu gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde dostlarınızla birlikte çok eğlenceli bir toplantıya katılabilirsiniz.

Kahve falında arının sokmasını görmek hayırlı evlat sahibi olacağına, kendine döneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük bir arı görmek rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arı yavrusu görmek ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, psikolojik olarak düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında arı bal yemek hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşek arısı soktuğunu görmek makamının yükseleceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine işarettir.

Kahve falında arıyla uğraşmak ticaret ehli kişi olacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına inanılır.

Kahve falında arı poleni görmek çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında siyah arı görmek aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top