AnaSayfa / Genel / Kahve falında arabayla suyun içine girmek

Kahve falında arabayla suyun içine girmek

Kahve falında arabayla suyun içine girmek ilişkiye huzurun geleceğine, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine delalettir.

Kahve falında arabayla suyun içine girmek gördüyseniz:

  • Bazı kimseler sizin aleyhinize dönerek çalışma hayatınızı zorlaştırabilirler.

Kahve falında arabayla suya girmek sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, üzüntülerini ve acılarını unutacağına delalet eder.

Kahve falında arabayla suyun içine girmek her daim temkinli olacağına, bütçesinin genişleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arabayla eve girmek aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, aile bireyleri ile tartışacağına işaret eder.

Kahve falında araba altına girmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla denize girmek sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla tünele girmek yüceltileceği sözler duyacağına, hayallerine ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında arabayla çıkmaz yola girmek ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arabayla göle girmek sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir