AnaSayfa / Genel / Kahve falında arabayla göle uçmak

Kahve falında arabayla göle uçmak

Kahve falında arabayla göle uçmak kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, çevresinin genişleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla göle uçmak gördüyseniz:

  • Bir erkek figürünün yaratabileceği bir problem ya da yaşadığınız yerle ilgili bir konu ilgi gerektirebilir.

Kahve falında arabayla göle uçmak ortalığın karışacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göle uçmak kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında göl üzerinde uçmak kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına delalet eder.

Kahve falında gölün üstünde uçmak yaşadığı zor günlerin biteceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında göl üstünde uçmak insanları hak yoluna çağıracağına, onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine inanılır.

Kahve falında gölün üzerinde uçmak maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine delalettir.

Kahve falında arabayla göle düşmek yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gölde araba sürmek attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir