Kahve falında arabanın eskidiğini görmek

Kahve falında arabanın eskidiğini görmek atılan adımların sıkıntı yaratacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, dertlerin aşılacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, sıkıntılarının artacağına delalet eder.

Kahve falında arabanın eskidiğini gördüyseniz:

  • Değişken olaylar veya durumlar nedeniyle kafanız karışabilir.

Kahve falında arabanın eskidiğini görmek işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayakkabının eskidiğini görmek kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında halının eskidiğini görmek sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında yüzüğünün eskidiğini görmek modern insanlarla tanışılacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ayakkabısının eskidiğini görmek sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi fal sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüzüğün eskidiğini görmek yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, muradın gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eskici görmek isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayakkabıların eskidiğini görmek eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top