AnaSayfa / Genel / Kahve falında arabanın anahtarını almak

Kahve falında arabanın anahtarını almak

Kahve falında arabanın anahtarını almak elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, rızkın da ömür boyu süreceğine, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, evlerindeki huzurun artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabanın anahtarını almak gördüyseniz:

  • Kendinizi kötü bir duruma düşürmemek veya imajınıza zarar vermemek için gayret göstermeniz gerekiyor.

Kahve falında arabanın anahtarını kaybetmek kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, ondan faydalanacağına rivayet eder.

Kahve falında arabanın anahtarını görmek rızkından olacağına, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında arabanın anahtarını almak gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabanın devrilmesini görmek güzel olaylarla karşılaşılacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hızlı arabanın içinde olmak birçok fırsatın elden kaçırılacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında arabanın birine çarptığını görmek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine delalettir.

Kahve falında arabanın yuvarlandığını görmek hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabanı kaybetmek dünya malı elde edeceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir