AnaSayfa / Genel / Kahve falında araba bozulduğunu görmek

Kahve falında araba bozulduğunu görmek

Kahve falında araba bozulduğunu görmek işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, hasta olacağına işarettir.

Kahve falında araba bozulduğunu gördüyseniz:

  • Diğerlerine yapacağınız yardımlar boşa gitmeyecek.

Kahve falında araba bozulduğunu görmek çektiği eziyetle baş başa kalacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına inanılır.

Kahve falında araba bozulmak ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, işinde uzmanlaşacağına delalettir.

Kahve falında arabasının bozulduğunu görmek yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine inanılır.

Kahve falında arabası bozulmak yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, zorluklarının biteceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasının kızlığının bozulduğunu görmek emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, zor günlerin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bozulduğunu görmek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine işaret eder.

Kahve falında saçı bozulmak başarılarını arttıracağına, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bulaşık makinesinin bozulduğunu görmek haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.