AnaSayfa / Genel / Kahve falında annesinin dişlerini görmek

Kahve falında annesinin dişlerini görmek

Kahve falında annesinin dişlerini görmek sağlıkla ilgili gelişmelere, umutlanacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına yorulur.

Kahve falında annesinin dişlerini gördüyseniz:

  • Yaşlı kimselerle ilişki kurabilirsiniz.

Kahve falında annesinin dişlerini görmek bahtının da çok parlak olacağına, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında anneyi dişsiz görmek müjdeli olaylar yaşayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında annenin dişlerini görmek kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına işaret eder.

Kahve falında üç diş görmek moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin dişlerinin olmadığını görmek elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında kirli diş fırçalamak hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, hem itibar edineceğine işarettir.

Kahve falında diş macunu almak yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına delalettir.

Kahve falında diş bulguru görmek zor durumların el birliği ile aşılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir