Kahve falında altını başkasına vermek

Kahve falında altını başkasına vermek zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altını başkasına vermek gördüyseniz:

  • Yaratıcı yönünüzü kullanabileceğiniz fırsatlar yakalamaya çalışın.

Kahve falında boynuna altın görmek araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına yorulur.

Kahve falında altın hançer görmek gelirinin daimi olacağına, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına inanılır.

Kahve falında altın fare görmek anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, helal lokmalar yiyeceğine işaret eder.

Kahve falında birisinden altın hediye almak hayattan hiç zevk alamaz olacağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine delalettir.

Kahve falında biri altın vermek eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında kamyon altında kalmak atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında altın dökmek kapanan bütün kapıların açılacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında altın bilezik çaldırdığını görmek fesat kimselerin çıkacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top