AnaSayfa / Genel / Kahve falında altın buğday görmek

Kahve falında altın buğday görmek

Kahve falında altın buğday görmek kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, bununla yüceleceğine, huzur dolu günler geçireceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın buğday gördüyseniz:

  • Size sunulanları daha dikkatli incelemenizde fayda var.

Kahve falında altın ve buğday görmek çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine delalettir.

Kahve falında buğdayın içinde altın görmek işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, müjdeli haberler alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın buğday görmek yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına yorulur.

Kahve falında buğday ve altın görmek tüm planların zamanında neticeleneceğine, falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına delalettir.

Kahve falında buğday içinde altın görmek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında buğday ve arpa görmek hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına inanılır.

Kahve falında su ve buğday görmek gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına işarettir.

Kahve falında buğday çorbası yemek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir