AnaSayfa / Genel / Kahve falında açık cezaevi görmek

Kahve falında açık cezaevi görmek

Kahve falında açık cezaevi görmek çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, yol kat edeceğine, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, günah ve suç işleyeceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, dertlerine derman bulacağına rivayet eder.

Kahve falında açık cezaevi gördüyseniz:

  • Olaylar daha az korkutucu olmaya başlıyor.

Kahve falında açık cezaevine girmek eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine delalet eder.

Kahve falında açık cezaevi görmek fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevgilini cezaevinde görmek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına işaret eder.

Kahve falında cezaevinde girmek mirasa, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında kocasının cezaevine girdiğini görmek çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına rivayet eder.

Kahve falında cezaevinde ağlamak rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına yorulur.

Kahve falında sevgiliyi cezaevinde görmek onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına inanılır.

Kahve falında cezaevine gireceğini bilmek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir