AnaSayfa / Genel / Kahve falında yumurtanın çalındığını görmek

Kahve falında yumurtanın çalındığını görmek

Kahve falında yumurtanın çalındığını görmek kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, duygusallığın ön plana çıkacağına, hafif ve iyi hissedeceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan fal sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, sevdiği kişileri de yanına alacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yumurtanın çalındığını gördüyseniz:

  • İlişkilerle ilgili hızlı kararlar alınması durumunda pişmanlıklar yaşanabilir.

Kahve falında yumurtanın çalındığını görmek kimseye borçlanmayacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında bir yerde çalıştığını görmek kolaylık sağlayacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına tabir olunur.

Kahve falında işyerinde çalıştığını görmek fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, güzel huylarının değişeceğine alamet eder.

Kahve falında ders çalıştığını görmek işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine delalettir.

Kahve falında parasını çalındığını görmek sevilip sayılacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında bozuk arabayı çalıştırmak çok başarılı ve zengin birisi olacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına alamet eder.

Kahve falında eve girmeye çalışan kedi görmek kendisi için faydalı şeyler yapacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına işarettir.

Kahve falında alyansının çalındığını görmek deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir