Kahve falında yosunlu su içmek

Kahve falında yosunlu su içmek kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, başarısızlığa düşeceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında yosunlu su içmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler gücünüzü sınayabilir.

Kahve falında yosunlu su içmek çok zor bir duruma düşeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına işaret eder.

Kahve falında bulanık yosunlu su görmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Kahve falında yeşil yosunlu suya girmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine delalet eder.

Kahve falında yosunlu suya düşmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Kahve falında su içinde yosun görmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına delalettir.

Kahve falında yosunlu su görmek istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, yani babasına benzeyeceğine işaret eder.

Kahve falında su yosunu görmek iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil yosunlu deniz görmek onlar sayesinde kalkınacağına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir