AnaSayfa / Genel / Kahve falında yolda deve görmek

Kahve falında yolda deve görmek

Kahve falında yolda deve görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu fal sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yolda deve gördüyseniz:

  • Çözülmesi gereken sorunlar, aklınızdaki soru işaretleri, bitirilememişişler derken, kendinizi bir miktar huzursuz hissedebilirsiniz.

Kahve falında yolda deve görmek devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında deveye benzer hayvan görmek kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına işarettir.

Kahve falında deveden düşmek eline geçen gelirin de çoğalacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında deve aramak ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine delalettir.

Kahve falında devenin tükürdüğünü görmek zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine inanılır.

Kahve falında gelinlikle deveye binmek ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında deve yünü görmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iki başlı deve görmek önemli bir lider haline geleceğine, şansının da döneceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir