AnaSayfa / Genel / Kahve falında yırtık ayakkabı almak

Kahve falında yırtık ayakkabı almak

Kahve falında yırtık ayakkabı almak eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, doğru karar veremeyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, rızkının çeşitleneceğine, iç huzurunun yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında yırtık ayakkabı almak gördüyseniz:

  • Rutin dışına çıkabilirsiniz.

Kahve falında ucu yırtık ayakkabı görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında ayakkabının yırtık olduğunu görmek elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, kurulu düzeninin olacağına işarettir.

Kahve falında yırtık beyaz ayakkabı görmek başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, stres ve sinirden uzak durulacağına alamet eder.

Kahve falında yırtık ayakkabı diktirmek zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine delalettir.

Kahve falında kırmızı yırtık ayakkabı görmek makamının yükseleceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına işarettir.

Kahve falında burnu yırtık ayakkabı görmek zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yırtık ayakkabı giymek girdiği her işte çok başarılı olacağına, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına işaret eder.

Kahve falında ayakkabıyı yırtık görmek heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir