AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeni kardeşi olmak

Kahve falında yeni kardeşi olmak

Kahve falında yeni kardeşi olmak sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna, arkasından iyi anılan kişi olacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, isteklerini yerine geleceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine yorulur.

Kahve falında yeni kardeşi olmak gördüyseniz:

  • Gereksiz zaman alan kişilere izin vermemenizde fayda var.

Kahve falında yeni doğan bir kardeş görmek bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında yeni doğan erkek kardeş görmek uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine delalet eder.

Kahve falında yeni doğmuş erkek kardeş görmek büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş kardeşini görmek hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, fal sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeni kardeş doğduğunu görmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında yeni doğan kardeş görmek spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, onu isyan noktasına getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeni bir kardeşi olduğunu görmek zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında yeni bir kardeş görmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, büyüleyeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir